YKS Edebiyat'a Girmeden Önce Bilmen Gereken 550 Önemli Bilgi

 • 300'den fazla sanatçıya ait önemli bilgilerin ve eserlerinin verildiği bu çalışma iki bölümden oluşur: 272 sayfalık cep kitapçığı ve 550 soru kağıdı.
 • 272 sayfalık cep kitapçığında 300'den fazla sanatçı hakkında önemli bilgiler ve bu sanatçıların eserleri bulunmaktadır. Sanatçıların sadece ayırt edici özelliklerine yer verilmiştir. örneğin bir Divan şairinin aruz ölçüsüyle şiir yazdığına yer verilmemiştir.
 • 550 soru kağıdındaki içerik cep kitapçındakiyle aynıdır. Bu kağıtların ön yüzünde sanatçıyla ilgili önemli bilgi arka yüzünde ise sanatçının adı ve eserleri yer almaktadır. Böylelikle bilginin hangi sanatçıya ait olduğu kolaylıkla hatırlanabilir.
Ödeme Seçenekleri
1) Kredi Kartı (İnternet üzerinden alışverişe açık tüm kredi kartları geçerlidir.)
2) Eft-Havale ve Bankamatikten Kartsız İşlemle Ödeme (İş Bankası)
3) Kapıda Ödeme (PTT Kargo)

349 TL yerine 249 TL
Vade Farksız 3 Taksit İmkanı

Nasıl Kullanılır:
Öncelikle 550 Önemli Bilgi Cep Kitabı'ndan çalışmak istediğiniz sanatçılarla ilgili önemli bilgileri okuyup en az bir defa tekrar ediniz. Bu bilgiler sanatçıyla ilgili mutlaka bilinmesi gereken bilgilerdir.

Çalıştığınız dönemdeki tüm sanatçıları bu şekilde tamamladıktan sonra;
1) Çalışmak istediğiniz konuya ait soruları, 550 sorudan oluşan iki kağıt destesinden ayırınız.

2) Kağıtların ön taraflarında verilen bilgilerin hangi sanatçıya ait oldukları ve sanatçının eserleri kağıdın arka tarafında yazmaktadır.

3) Ön taraftaki bilgiyi okuyup hangi sanatçıya ait olduğunu söyleyiniz. Cevabı kontrol ettikten sonra eğer doğru cevap verdiyseniz kağıdı Doğru Kutusu'na, yanlış cevap verdiyseniz Yanlış Kutusu'na koyunuz.

4) Tüm bölümü bu şekilde bitirdikten sonra Yanlış Kutusu'ndaki kağıtları tek tek alıp çalışınız. 24 saat sonra da sadece bu kutudaki kağıtlarla doğru yanlış oyununu tekrarlayınız.

İyi çalışmalar ve başarılar diliyoruz.

NOT: Doğru - Yanlış Oyunu'nu arkadaşlarınızla birlikte de oynayabilirsiniz :)

YKS Edebiyat İçin 550 Önemli Bilgi! Hakkında Yapılan Yorumlar

 • Alpaslan Kadıoğlu

  ürün çok hoş ama kağıtlar biraz daha kaliteli olabilirdi, bazı kartlarda da fazla detay ve bilmesekte olur diyebileceğimiz şeyler var. yine de ezber için çok iyi ve kullanması keyifl gibi.

 • Ecem ekin Dikdere

  Ürünler çok güzel hazırlanmış ve hafıza teknikleri videoları da gerçekten akılda kalıyor . Aldığım için mutluyum, umarım uzun vadede de kalıcı olur . Şimdilik her şey güzel teşekkürler

 • Senanur Açar

  Ben bunu geçen sene yapmaya çalıştım olmadı çok uzun sürüyor ve piyasada böyle güvenli ve kalıcı bir şekilde öğreten başka bir site yok Harikaa 😂

 • Sezin YURTCU

  Urun elime müthiş bir hızla ulaştı çok mutluyum çok memnunum elinize emeğinize sağlık harika bir çalışma çok teşekkürler

 • Sezin YURTCU

  Siparişimi verdim . Hep böyle bir şey arıyordum sabırsızlıkla ve heyecanla bekliyorum.

 • Mutluhan TURAN

  Ürün müthiş emeğinize sağlık 😃😃

 • Metehan ARDAHANLI

  Bugün kargoya verilmesi lazım sabirsızlikla bekliyorum

Yorum yapmak için üye olmalı veya üye girişi yapmalısınız.