Edebiyat Seminerleri.com'daki tüm içerikler, her biri dershane ve yayın geçmişi olan alan uzmanı edebiyat öğretmenleri ile hafıza teknikleri konusunda uzman eğitimciler tarafından hazırlanmıştır. 2010 yılından beri hafıza teknikleriyle edebiyat eğitimi veren bu uzman ekip, öğrenci ve öğretmenlerden gelen talepler doğrultusunda 2011 yılında "Hafıza Teknikleriyle Eğitim Veren Türkiye’nin İlk Uzaktan Eğitim Platformu" olan Edebiyat Seminerleri.com'u kurmuştur.

Sitemiz 2011 yılından beri hem LYS Edebiyat’a hazırlanan öğrencilerin hem de öğrencilerini bu sınava hazırlayan pek çok öğretmenin beğenisini kazanmış, üyelerine LYS Edebiyatla ilgili en kapsamlı içeriği sunarak kullanıcı memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı başarmıştır.

Kadromuz

Edebiyat Seminerleri.com ekibi; hafıza teknikleri (bellek destekleyiciler) alanında çalışma yapmış uzmanlar, her biri yazarlık yapmış edebiyat öğretmenlerinden oluşan edebiyat zümresi, karikatür sanatçısı, yazılım - tasarım geliştiriciler, eğitim danışmanları ve teknik destek personelinden oluşmaktadır.
 
Vizyonumuz
Hafıza teknikleriyle edebiyat eğitiminin LYS Edebiyat'a hazırlanan öğrencilerimizin yaşadığı öğrenme güçlüklerinin çözümü olduğuna inanıyoruz. Ayırca modern eğitim tekniklerini online eğitimle birleştirmenin öğrencilerimizin başarılarına büyük katkılar sağlayacağını biliyoruz.

Misyonumuz
Edebiyat Seminerleri.com olarak hedefimiz LYS Edebiyat'a hazırlanan öğrencilerimize "En İyi Edebiyat Eğitimini", "En Kısa Sürede" ve "En Kalıcı Şekilde" sunmaktır.

Öğrenci ve öğretmenlerimize her yıl daha iyi bir hizmet vermek için sitemizi sürekli olarak güncelliyor, içerik kalitemizi daha da geliştiriyoruz. 

Tüm öğrencilerimize ve öğretmenlerimize iyi çalışmalar, başarılar dileriz...