Sıkça Sorulan Sorular

Edebiyat Seminerleri.com, hafıza teknikleriyle edebiyat eğitimini internet üzerinden veren Türkiye’nin ilk eğitim platformudur. Edebiyat Seminerleri.com, YKS Edebiyat sınavına hazırlanan öğrencilerin müfredatta yer alan konuları hızlı ve kolay bir şekilde öğrenmesini sağlar.


Edebiyat Seminerleri.com’da hafıza teknikleriyle hazırlanmış videolar (302 adet), animasyonlu eser özetleri (165 adet), klasik konu anlatımı videoları (310 adet), etkileşimli etkinlikler, testler, kısa cevaplı sorular ve denemeler bulunmaktadır. Ana sayfamızda en üstte yer alan NELER VAR videomuzu mutlaka izleyiniz. (Logomuza tıklayarak ulaşabilirsiniz.)


Sitemizi YKS Edebiyat’a hazırlanan öğrenciler, onların öğretmenleri ve KPSS ÖABT alan sınavına hazırlanan öğretmenler kullanmaktadır.


Edebiyat Seminerleri.com, dershane ve yayın tecrübesi olan alan uzmanı öğretmenler ile hafıza teknikleri üzerine çalışmalar yapmış uzmanların içinde bulunduğu bir ekip tarafından hazırlanmıştır.


Evet, sitemizde tüm YKS Edebiyat konuları bulunmaktadır. En üst menüdeki YKSEDEBİYAT KONULARI başlığını tıklayarak konu ağacımızı ayrıntılı bir şekilde görebilirsiniz.


Sitemize üyelik ücretsizdir. Ancak herhangi bir eğitimi satın almak isterseniz ücretleri eğitim paketleri bölümünde belirtilmiştir. Hafıza teknikleriyle edebiyat eğitimi 149 TL, Üstün başarı üyelik paketi ile birlikte alındığında 199 TL ödenir. YKS Edebiyat Poster Seti tek başına alındığında ise 49 TL'dir. 550 Önemli Bilgi'nin ücreti de yine 49 TL'dir.


EFT-HAVALE

İş Bankası
TRPARK BİLİŞİM
IBAN NO: TR66 0006 4000 0011 4560 1321 69

Ziraat Bankası
TRPARK BİLİŞİM
IBAN NO: TR89 0001 0020 1982 0068 6150 01

 

BANKAMATİKTEN KARTSIZ İŞLEMLE ÖDEME

İş Bankası ATM’lerinden Kartsız İşlemle Ödeme (İşlem ücreti nedeniyle 10 TL fazladan yatırılmalıdır.)
TRPARK BİLİŞİM adına
Şube Kodu / Hesap No: 1456 / 0132169

Ziraat Bankası ATM’lerinden Kartsız İşlemle Ödeme (İşlem ücreti nedeniyle 10 TL fazladan yatırılmalıdır.)
TRPARK BİLİŞİM adına
Şube Kodu / Hesap No: 2019 / 82006861-5001


Evet, Tüm kredi kartlarından çok kolay, hızlı ve güvenli ödeme yapabilirsiniz. Kart bilgileriniz asla kaydedilmez. İş Bankası'nın alt yapısı ile ödemeniz alınır ve bize kart bilgileriniz asla iletilmez.


Yaklaşık 1300 eserin hangi sanatçıya ait olduğunu çok kısa sürede kalıcı bir şekilde başka bir yöntemle öğrenmeniz mümkün değildir. Edebiyat Seminerleri, hafıza teknikleriyle etkili bir öğrenme sağlar. Sitemize üye olarak Ücretsiz Tanıtım Dersine katılıp eğitimimizin ne kadar etkili olduğunu kendiniz deneyimleyebilirsiniz.


Sitemizde hafıza teknikleriyle hazırlanmış 302video bulunmaktadır. Videolarımızın sayısı her yıl artmaktadır.


Sitemizin konu ağacına "YKS Edebiyat Konuları" bölümünden ulaşabilir, ünitelerin alt başlıklarına tıklayarak hangi sanatçıların bulunduğunu kolaylıkla görebilirsiniz.


Sitemize üye olup eğitim paketimizi satın aldıktan sonra sitemizdeki tüm içerikleri YKS Edebiyat Sınavına kadar (30 Haziran 2019) sınırsız bir şekilde kullanabileceksiniz.

 


Evet, bu konuda hiçbir sınırımız yoktur.


Üyeliğiniz, başlama tarihine bakılmaksızın YKS Edebiyat Sınavının (2021)  yapıldığı sabah sona erecektir. Bilgilerimi bölümündeki Satın Aldıklarım başlığı altında detaylı bilgi bulabilirsiniz.

 


Sitemizdeki videoların toplam süresi 60 saattir. Üyelerimiz videolarımızı YKS Edebiyat'a kadar (30 Haziran 2019) sınırsız izleyebilir.


Sitemizin en üst bölümündeki "ÜYE OL" butonuna tıklayıp üyelik adımlarını izleyerek kolayca üyelik alabilirsiniz.

 


Kredi kartı ile yapılan ödemelerde üyeliğiniz hemen açılır. EFT - Havale ve bankamatiklerden kartsız işlemle ödeme yaptıktan sonra makbuzunuzun fotoğrafını bilgi@edebiyatseminerleri.com'a yolladığınız takdirde üyeliğiniz en geç 3 saat içinde aktif olacaktır.


Hayır, dvd veya cd formatında hiçbir içeriğimiz bulunmamaktadır.


Hayır, üyeliklerimiz tek kullanıcı içindir. Konuyla ilgili Kullanım Koşulları ve sitemizin en altındaki YASAL UYARI bölümünü okumanızı öneririz.


Evet, tablet ve telefonunuzdan giriş yaparak içeriklerimizi kullanabilirsiniz.


Hayır. Resmi Gazete'de yayınlanan (Üyelik sözleşmesinden gazeteye ulaşabilirsiniz.) mesafeli satış yönetmeliğine göre elektronik ortamda anında ifa edilen yani kullanılan ürünlerde iptal, iade ya da cayma hakkı yoktur.


Hayır, Edebiyat Seminerleri'ndeki tüm içerikler telif yasalarınca korunmaktadır. Konuyla ilgili bilgi için sitemizin en altındaki YASAL UYARI bölümünü mutlaka okuyunuz.